Audra
Atsiliepimas apie KETBILIETAI®
Labai gera svetaine, tik labai trūksta klausimu iš automobilio technines pusės, pvz.: Kodėl pavojinga nuo statmenos nuokalnes važiuoti automobiliu išjungus varikli? ir panašių..
Grįžti į visus atsiliepimusAtsiliepimas apie KETBILIETAI®
Labai gera svetaine, tik labai trūksta klausimu iš automobilio technines pusės, pvz.: Kodėl pavojinga nuo statmenos nuokalnes važiuoti automobiliu išjungus varikli? ir panašių..
Grįžti į visus atsiliepimusRadote klaidą, trūksta informacijos ar turite klausimų?
Ačiū, jūsų žinutė gauta.