Gytis
Atsiliepimas apie KETBILIETAI®
labai gera programa, visi klausimai panasus kaip regitroje.
egzaminas islaikytas, laikaiu c+ce :)
rekomenduoju.
Atsiliepimas apie KETBILIETAI®
labai gera programa, visi klausimai panasus kaip regitroje.
egzaminas islaikytas, laikaiu c+ce :)
rekomenduoju.
Radote klaidą, trūksta informacijos ar turite klausimų?
Ačiū, jūsų žinutė gauta.