Tomas
Atsiliepimas apie KETBILIETAI®
Ruošiausi BE kategorijos teorijos egzaminui, egzaminą išlaikiau iš pirmo karto, dauguma klausimų buvo tokie patys. Reikia tik skirti laiko ir pasigilinti į klausimus, sėkmės kolegoms.
Atsiliepimas apie KETBILIETAI®
Ruošiausi BE kategorijos teorijos egzaminui, egzaminą išlaikiau iš pirmo karto, dauguma klausimų buvo tokie patys. Reikia tik skirti laiko ir pasigilinti į klausimus, sėkmės kolegoms.
Нашли ошибку, не хватает информации или есть вопросы?
Спасибо, ваше сообщение получено.