Tomas
Atsiliepimas apie KETBILIETAI®
Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto. Sprendžiau mokyklos ir šituos bilietus. Mokyklos bilietuose nemažai klaidų, šitas psl. kur kas geresnis. Ačiū!
Atsiliepimas apie KETBILIETAI®
Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto. Sprendžiau mokyklos ir šituos bilietus. Mokyklos bilietuose nemažai klaidų, šitas psl. kur kas geresnis. Ačiū!
Radote klaidą, trūksta informacijos ar turite klausimų?
Ačiū, jūsų žinutė gauta.