Tomas
Atsiliepimas apie KETBILIETAI®
Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto. Sprendžiau mokyklos ir šituos bilietus. Mokyklos bilietuose nemažai klaidų, šitas psl. kur kas geresnis. Ačiū!
Atsiliepimas apie KETBILIETAI®
Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto. Sprendžiau mokyklos ir šituos bilietus. Mokyklos bilietuose nemažai klaidų, šitas psl. kur kas geresnis. Ačiū!
Нашли ошибку, не хватает информации или есть вопросы?
Спасибо, ваше сообщение получено.