Arnas
Atsiliepimas apie KETBILIETAI®
Išlaikiau egzaminą iš pirmo karto! Didžioji dalis klausimų buvo labai panašūs, tik kitaip suformuluoti, buvo ir visiškai identiškų. Keletas buvo nematytų. Rekomenduoju:)
Grįžti į visus atsiliepimusAtsiliepimas apie KETBILIETAI®
Išlaikiau egzaminą iš pirmo karto! Didžioji dalis klausimų buvo labai panašūs, tik kitaip suformuluoti, buvo ir visiškai identiškų. Keletas buvo nematytų. Rekomenduoju:)
Grįžti į visus atsiliepimusFound an error, missing information or have questions?
Thank you, we received your message.