Audra
Atsiliepimas apie KETBILIETAI®
Labai gera svetaine, tik labai trūksta klausimu iš automobilio technines pusės, pvz.: Kodėl pavojinga nuo statmenos nuokalnes važiuoti automobiliu išjungus varikli? ir panašių..
Grįžti į visus atsiliepimusAtsiliepimas apie KETBILIETAI®
Labai gera svetaine, tik labai trūksta klausimu iš automobilio technines pusės, pvz.: Kodėl pavojinga nuo statmenos nuokalnes važiuoti automobiliu išjungus varikli? ir panašių..
Grįžti į visus atsiliepimusНашли ошибку, не хватает информации или есть вопросы?
Спасибо, ваше сообщение получено.