Jonas
Atsiliepimas apie KETBILIETAI®
Laba, islaikiau teorija is pirmo karto, klausimai buvo daug lengvesni negu mokykloje.. Bet daugiau psixologiniai padariau klaidu neapgalvotu bet islaikiau..
Grįžti į visus atsiliepimusAtsiliepimas apie KETBILIETAI®
Laba, islaikiau teorija is pirmo karto, klausimai buvo daug lengvesni negu mokykloje.. Bet daugiau psixologiniai padariau klaidu neapgalvotu bet islaikiau..
Grįžti į visus atsiliepimusRadote klaidą, trūksta informacijos ar turite klausimų?
Ačiū, jūsų žinutė gauta.