Inga
Atsiliepimas apie KETBILIETAI®
Mokiausi teorijos čia, buvau užsisakiusi 14d kursa, bet viso jo neisnaudojau. Išlaikau iš pirmo karto, padariau tik 2 klaidas. Patariu ir kitiems čia mokytis.
Grįžti į visus atsiliepimusAtsiliepimas apie KETBILIETAI®
Mokiausi teorijos čia, buvau užsisakiusi 14d kursa, bet viso jo neisnaudojau. Išlaikau iš pirmo karto, padariau tik 2 klaidas. Patariu ir kitiems čia mokytis.
Grįžti į visus atsiliepimusRadote klaidą, trūksta informacijos ar turite klausimų?
Ačiū, jūsų žinutė gauta.