vnation
Atsiliepimas apie KETBILIETAI®
Išlaikiau dvi kategorijas iš pirmų kartų :) ,pirmai galvojau pasisekė ,kai laikiau kitą kategoriją pusė klausimų buvo tokie patys kokius mokiausi :),ačiū.
Grįžti į visus atsiliepimusAtsiliepimas apie KETBILIETAI®
Išlaikiau dvi kategorijas iš pirmų kartų :) ,pirmai galvojau pasisekė ,kai laikiau kitą kategoriją pusė klausimų buvo tokie patys kokius mokiausi :),ačiū.
Grįžti į visus atsiliepimusНашли ошибку, не хватает информации или есть вопросы?
Спасибо, ваше сообщение получено.