Ugnė
Atsiliepimas apie KETBILIETAI®
Teorijos egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Klausimai buvo labai panašūs ar net tokie patys. Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią platformą :-)
Grįžti į visus atsiliepimusAtsiliepimas apie KETBILIETAI®
Teorijos egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Klausimai buvo labai panašūs ar net tokie patys. Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią platformą :-)
Grįžti į visus atsiliepimusFound an error, missing information or have questions?
Thank you, we received your message.