Jovita
Atsiliepimas apie KETBILIETAI®
Dar tokiu nesamoningu klausimu dar neteko matyt. Jaigu namie ar mokykloja islaikau teorijos bilietus ,o regitroj 78proc. Niekaip nesuprantu kas cia vyksta.
Grįžti į visus atsiliepimusAtsiliepimas apie KETBILIETAI®
Dar tokiu nesamoningu klausimu dar neteko matyt. Jaigu namie ar mokykloja islaikau teorijos bilietus ,o regitroj 78proc. Niekaip nesuprantu kas cia vyksta.
Grįžti į visus atsiliepimusRadote klaidą, trūksta informacijos ar turite klausimų?
Ačiū, jūsų žinutė gauta.