Rita
Atsiliepimas apie KETBILIETAI®
Laba diena,
Viskas puiku, gera vieta pasimokyti :)
Tik viena pastaba, per chrome narsykle nesimato "baigti testa" mygtuko, reikia butinai paversti plancete.
Atsiliepimas apie KETBILIETAI®
Laba diena,
Viskas puiku, gera vieta pasimokyti :)
Tik viena pastaba, per chrome narsykle nesimato "baigti testa" mygtuko, reikia butinai paversti plancete.
Radote klaidą, trūksta informacijos ar turite klausimų?
Ačiū, jūsų žinutė gauta.