Tomas Mickus
Atsiliepimas apie KETBILIETAI®
Sveiki! Norėjau padėkoti, nes jūsų dėka man pavyko eksternu ismokti(prisiminti) ir sekmingai islaikyti teorijos egzamina is pirmo karto(89%). Sėkmės!
Grįžti į visus atsiliepimusAtsiliepimas apie KETBILIETAI®
Sveiki! Norėjau padėkoti, nes jūsų dėka man pavyko eksternu ismokti(prisiminti) ir sekmingai islaikyti teorijos egzamina is pirmo karto(89%). Sėkmės!
Grįžti į visus atsiliepimusЗнайшли помилку, бракує інформації чи маєте запитання?
Дякуємо, ваше повідомлення отримано.