Tomas
Atsiliepimas apie KETBILIETAI®
Puikūs bilietai,gerai veikianti sistema. Regitroje labai panašūs klausimai.Rekomenduoju.
Beje teko bendrauti ir su administratorimi, labai konstruktyviai ir greitai sprendėm problemas.
Šaunuoliai.
Atsiliepimas apie KETBILIETAI®
Puikūs bilietai,gerai veikianti sistema. Regitroje labai panašūs klausimai.Rekomenduoju.
Beje teko bendrauti ir su administratorimi, labai konstruktyviai ir greitai sprendėm problemas.
Šaunuoliai.
Нашли ошибку, не хватает информации или есть вопросы?
Спасибо, ваше сообщение получено.