Adomas
Atsiliepimas apie KETBILIETAI®
Labai gerai programa. Jaučiausi visiškai pasiruošusi ir tikra kad išlaikysiu taip ir buvo:) Regitros egzaminas išlaikytas iš pirmo karto. Klausimai buvo tokie patys.
Atsiliepimas apie KETBILIETAI®
Labai gerai programa. Jaučiausi visiškai pasiruošusi ir tikra kad išlaikysiu taip ir buvo:) Regitros egzaminas išlaikytas iš pirmo karto. Klausimai buvo tokie patys.
Нашли ошибку, не хватает информации или есть вопросы?
Спасибо, ваше сообщение получено.